Vrhunski rezultati Karate kluba Velenje na mednarodnem turnirju Croatia Open v Reki

By 8 oktobra 2017Članki s tekem

Rezultati:

4. okt 2017

Minuli vikend (30.9. – 1.10.2017) je v Reki (Hrvaška) potekal karate turnir Croatia Open z močno mednarodno udeležbo. Med 1729 prijavljenimi tekmovalci iz 28 držav oz. 230 klubov je Karate klub Velenje uspešno in dostojno zastopalo 10 tekmovalcev v različnih kategorijah.

Najboljše rezultate so dosegli:

Natalija Anastazija Kenda – 1. mesto v kategoriji – kata veteranke,

Nik Borovnik 1. – mesto v kategoriji – športne borbe dečki U12,

Pia Cesar – 2. mesto v kategoriji – kata kadetinje U16,

Nik Borovnik – 3. mesto v kategoriji – kata ml. kadeti U14 in

Zoja Vanovšek – 7 mesto v kategoriji – kata malčice U10.

Vsi ostali tekmovalci Enej Vanovšek, Hana Zager, Tia Jakob Kukovič, Kaja Česko, Maša Kenda in Domen Borovnik so prikazali dobro formo in pripravljenost vendar z nekoliko pomanjkanja športne sreče.

S tekmovalnostjo in primernim obnašanjem so naši člani dostojno zastopali Karate klub Velenje. Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem ter trenerjem, predvsem pa njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Še nekaj utrinkov:

Vir: Karate klub Velenje