Ljubljana OPEN 2019
-16. 11. 2019-

Sodelujoči:

Val Štefanič, Gal Jelen, Adam Pašić, Nika Rudolf, Ella Jozič, Lana Jovanović, Ema Đogić, Gal Očko, Hana Zager, Benjamin Mešanović, Ines Alić, Alja Kutija, Tia Jakob Kukovič, Nik Borovnik, Pia Cesar, Šuhra Muharemović in Maša Kenda

Rezultati:

Lana Jovanović: kata deklice (8-4 kyu) – 2. mesto in kata malčice – 3. mesto
Nika Rudolf: kata malčice – 2. mesto
Ella Jozič: kata malčice – 3. mesto
Val Štefanič: kata najmlajši – 3. mesto in kata najmlajši (8-6 kyu) – 2. mesto
Gal Jelen: kata malčki (8- 6 kyu) – 1. mesto
Adam Pašić: kata malčki (8- 6 kyu) – 2. mesto
Gal Očko: kumite dečki +45 kg – 1. mesto
Benjamin Mešanović: kata ml. kadeti (8-3 kyu) – 1. mesto
Hana Zager: kata ml. kadetinje – 3. mesto
Nik Borovnik: kumite ml. kadeti +55 kg – 1. mesto in kumite kadeti -63 kg – 3. mesto
Pia Cesar: kata ml. članice – 2. mesto in kata članice +18 – 3. mesto
Maša Kenda: kumite ml. članice +68 kg – 3. mesto
MED 134. KLUBI JE KARATE KLUB VELENJE OSVOJIL IZVRSTNO 2. MESTO

1. šolska liga Žalec
-27. 10. 2019-

Rezultati:

Val Štefanič – 1. mesto (dečki 7 let in mlajši)
Gal Jelen – 1. mesto (dečki8,9 let) in 3. mesto (dečki 10,11 let)
Adam Pašić – 2. mesto (dečki 8,9 let) in 1. mesto (dečki 10,11 let)
Hana Jelen – 3. mesto (deklice 11,12 let)
Aja Krajnc – 2. mesto (deklice 12,13 let)
Ajla Mešić – 2. mesto (deklice 12,13 let)
Minela Mujkić – 3. mesto (deklice 12,13 let)
Žana Štefanič – 3. mesto (deklice 11,12 let)
Ermin Mešić – 2. mesto (dečki 10,11 let)
Matjaž Miklič – 2. mesto (dečki 10,11 let)
Kata team: Val Štefanič, Gal Jelen, Adam Pašić – 1. mesto (dečki 7-13 let)

14. pokal občine Oplotnica
-19. 10. 2019-

Sodelujoči:
Gal Jelen, Val Štefanič, Adam Pašić, Gal Očko, Nika Rudolf in Isak Pašić
Rezultati:
Gal Očko – 1. mesto (kata dečki) in 1. mesto (kumite dečki +40 kg)
Adam Pašić – 2. mesto (kata malčki) in 2. mesto (kata dečki 8-4 kyu)
Isak Pašić – 1. mesto (kata ml. kadeti) in 3. mesto (kumite ml. kadeti -50 kg)
Val Štefanič – 3. mesto (kata najmlajši) in 1. mesto (kata najmlajši 8-6 kyu)
SKUPNO SO DOSEGLI 3. MESTO MED 23 KLUBI

3. Pokalna tekma KZS (Nova Gorica)
-12. 10. 2019-

Sodelujoči:
Val Štefanič, Ella Jozič, Gal Jelen, Adam Pašić, Gal Očko, Lana Jovanović, Nika Rudolf, Ema Đogić, Isak Pašić, Hana Zager, Benjamin Mešanović, Nik Borovnik, Alja Kutija, Kaja Česko in Maša Kenda
Rezultati:
Val Štefanič – 6. mesto (kata najmlajši)
Ella Jozič – 2. mesto (kata malčice)
Gal Jelen – 3. mesto (kata malčki)
Gal Očko – 5. mesto (kata dečki) in 1. mesto (kumite dečki +45 kg)
Lana Jovanović – 3. mesto (kata malčice)
Nika Rudolf – 5. mesto (kata malčice)
Isak Pašić – 6. mesto (kata ml. kadeti)
Hana Zager – 2. mesto (kata ml. kadetinje)
Nik Borovnik – 1. mesto (kata ml. kadeti) in 1. mesto (kumite ml. kadeti +55 kg)
Alja Kutija – 7. mesto (kata kadetinje)
Kaja Česko – 2. mesto (kata mladinke)
Maša Kenda – 6. mesto (kumite mladinke +59 kg)
Kata team 1 malčice (Lana Jovanović, Ella Jozič, Nika Rudolf) – 1. mesto
Kata team 2 malčki (Gal Jelen, Val Štefanič, Adam Pašić) – 1. mesto
Kata team 3 mladinci (Benjamin Mešanović, Gal Očko, Isak Pašić) – 1. mesto
SKUPNO SO OSVOJILI NAZIV 3. NAJBOLJŠEGA KLUBA

19 th Croatia OPEN 2019 (Rijeka)

Kumite male U12 +46 kg
3. mesto – Gal Očko

Kata ženske s pos. potrebami
1. mesto – Diandra Bekčić

Kumite male U14 +57 kg
3. mesto – Nik Borovnik

19. pokal občine Rogaška Slatina

  • DOSEŽKI:

1.mesto – Val Štefanič
1.mesto – Adam Pašić
2.mesto – Gal Jelen
3.mesto – Matjaž Miklič
3.mesto – Ajla Mešić
3.mesto – Hana Jelen
1.mesto – Kata team: Val Štefanič, Gal Jelen in Adam Pašić

  • MEDALJE ZA SODELOVANJE

Minela Mujkić
Žana Štefanič
Mojca Miklič
Nika Tominšek

Maribor OPEN 2019

Kata malčice 7 let
3. mesto – Jozič Ella
Kata malčki 8 let
3. mesto – Jelen Gal
Kata malčice 9 let
3. mesto – Jovanović Lana
Kata mlajši dečki 10 let
2. mesto – Očko Gal
Kumite dečki +40 kg
1. mesto – Očko Gal
Kata starejše deklice 12 let
1. mesto – Zager Hana
Kata starejši dečki 13 let
3. mesto – Pašić Isak
Kata ženske osebe s pos. potrebami
1. mesto – Bekčić Diandra
Kata članice +16 (za Karate zvezo Slovenije)
3. mesto – Cesar Pia
Kumite mlajši kadeti +50 kg
2. mesto – Borovnik Nik
Kumite članice +68 kg
2. mesto – Kenda Maša

12. pokal Nesta Žganka

Kumite mladinke + 59 KG
3. mesto – Muharemović Šuhra
Kumite mladinci – 68 KG
3. mesto – Borovnik Domen
Kumite dečki – 40 KG
1. mesto – Borovnik Nik
Kata veteranke + 35 let
1. mesto – Kenda Natalija
Kata kadetinje
1. mesto – Cesar Pia, 3. mesto – Muharemović Šuhra
Kata kadeti
2. mesto – Kauzar Sebastjan
Kata dečki
3. mesto – Borovnik Nik
Kata članice + 16
2. mesto – Muharemović Šuhra, 3. mesto – Cesar Pia

Rudar Velenje OPEN 2017

kata dečki (8-4 kyu)
1. mesto – Enej Vanovšek

kata malčice
3. mesto – Hana Zager

kata ml. kadeti
3. mesto – Aljaž Gajšek

kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
3. mesto – Ines Alić

kata mladinke
3. mesto – Pia Cesar

kata najmlajše
3. mesto – Zoja Vanovšek