Uspeh Karate Kluba Velenje na 3. pokalni tekmi – Kanal ob Soči

By 8 novembra 2017Članki s tekem

V nedeljo, 5.11.2017, je v Kanalu ob Soči potekala 3. pokalna tekma KZS v katah in športnih borbah.

Karate klub Velenje je po številu osvojenih medalj zasedel izredno 2. mesto med 44 sodelujočimi slovenskimi karate klubi, s poudarkom, da je KK Velenje zastopala manj številčna, vendar zelo močna in kakovostna 14 članska ekipa. Osvojeni rezultati so plod trdega dela tekmovalcev in trenerjev in dokaz, da KK Velenje sodi med najuspešnejše slovenske karate klube.

Rezultati, ki so jih tekmovalci osvojili:

•  Ella Jozić – kata najmlajše – 3. mesto
  •  Lana Jovanović – kata najmlajše – 1. mesto
  •  Zoja Vanovšek – kata deklice – 3. mesto
  •  Hana Zager – kata deklice – 5. mesto
  •  Tia Jakob Kukovič – kata ml. kadetinje – 3. mesto
  •  Kaja Česko – kata kadetinje – 1. mesto
  •  Pia Cesar – kata mladinke – 1. mesto
  •  Maša Kenda – kumite mladinke – 6. mesto
  •  Ekipa malčice (Ella Jozič, Lana Jovanović, Zoja Vanovšek) – kata ekipa malčice – 1. mesto
  •  Ekipa dečki (Enej Vanovšek, Isak Pašić, Benjamin Mešanović) – kata ekipa dečki – 5. mesto
  •  Sebastjan Kauzar – kata mladinci – 3. mesto
  •  Nik Borovnik – kumite dečki – 1. mesto
    – kata dečki – 2. mesto
  •  Domen Borovnik – kata mladinci – 3. mesto
    – kumite mladinci – 3. mesto

Vsi tekmovalci so prikazali dobro formo in pripravljenost ter s tekmovalnostjo uspešno zastopali Karate klub Velenje. Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem ter trenerjem, predvsem pa njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Foto utrinki (več slik lahko kmalu najdete v Galeriji) :

Vir: Karate klub Velenje