Termini polaganja pasov v letu 2017

By 26 maja 2017Članki s tekem

Karate klubu Velenje bomo izvajali polaganje pasov, po izpitnem programu Karate zveze Slovenije. Izpiti bodo potekali v terminih običajnih treningov v klubskem DOJU.

Termini polaganja pasov v letu 2017:

SREDA  –  24. 5. 2017  od 17. do 19. ure  (Mojstrski kandidati – trener karateja Zdenko Miklavc)

PONEDELJEK –  29. 5. 2017  od 17. do 19. ure  (Splošna skupina – trener karateja Zdenko Miklavc)

TOREK13. 6. 2017  ob 17,30 do 20. ure  (Nadaljevalci – vaditelj karateja Darko Aravs in DODATEN TERMIN za VSE iz vseh skupin), ki se zaradi objektivnih razlogov ne morejo udeležiti polaganj v zgoraj navedenih terminih (trenerji in vaditelji – Miklavc, Aravs, Žižek, Džafić, Kenda in Beganović).

Na izpit se lahko prijavi kandidat le, če mu to predhodno odobri njegov trener ali vaditelj karateja in ima poravnane vse finančne obveznosti do kluba.

Izpit ni obvezen!

Vodstvo Karate kluba Velenje