Športnik leta 2017

By 24 aprila 2018Vse
V torek, 10. 4. 2018 je v Domu kulture Velenje potekala slavnostna prireditev Športnik leta 2017, ki je bila tokrat začinjena s ščepcem športne psihologije in zanimivimi točkami. Na prireditvi so bile podeljena priznanja najzaslužnejšim športnicam in športnikom v mestni občini Velenje za leto 2017. Športna zveza Velenje je na podlagi razpisa za izbor naj športnika v letu 2017, ki so ga objavili januarja letos, prejela predloge klubov in društev, ki delujejo v mestni občini Velenje. Predloge je pregledala posebna komisija za izbor naj športnice in športnika ter jih ocenila na podlagi razpisa in pravilnika o priznanjih Športne zveze Velenje. Izbrala je tri nominirance ter med nominiranimi najboljše za vsako od razpisanih kategorij.
Med nominiranimi so bili tudi člani Karate kluba Velenje: Domen Borovnik, Pia Cesar, Kaja Česko, Natalija Kenda in Šuhra Muharemović. Za športnico kadetinjo leta 2017 je med tremi nominirankami bila izbrana Pia Cesar, ki je članica KK Velenje že 11 let, registrirana tekmovalka in stalna reprezentantka KZ Slovenije, kategorizirana športnica pri Olimpijskem komiteju Slovenije (mladinski razred).
Sandi Pečečnik

Author Sandi Pečečnik