Postojna open 2017

By 23 maja 2017Članki s tekem

Postojna open 2017

V soboto, 20. maja 2017 je v Postojni, v organizaciji Karate kluba Postojna, potekal 16. tradicionalni  mednarodni karate turnir Postojna open 2017 v borbah in katah za vse starostne kategorije.

Tekmovanja se je iz Karate kluba Velenje udeležilo sedem tekmovalk in tekmovalcev.

V konkurenci 18. malčic – kata (9 let) je tekmovala Hana Zager osvojila 1. mesto.V kategoriji 10. najmlajših je tekmovala Zoja Vanovšek.  V konkurenci 22. mlajših kadetinj – kate (13 let) je tekmovala Tia Jakob Kukovič in osvojila 2. mesto . V konkurenci 18. kadetinj (14-15 let)sta tekmovali Kaja Česko, ki je osvojila 3. mesto in Pia Cesar, ki je osvojila 2. mesto.  V konkurenci 2. veterank +35 – kate je tekmovala Natalija A. Kenda in osvojila 1. mesto. V konkurenci 10. mladink (16 – 17 let) je tekmovala Pia Cesar in osvojila 1. mesto.  V konkurenci 22. dečkov – kata (10 let) je tekmoval Enej Vanovšek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Naši člani so ponovno dostojno zastopali Karate klub Velenje.

Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem ter trenerjem, predvsem pa njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Celoten članek si lahko preberete v prilogi:  postojna-open-2017

Vir: Natalija Kenda, Karate klub Velenje