Lignano open 2015

By 1 septembra 2015Članki s tekem

Tako kot že nekaj let zaporedoma je tudi letos naš klub organiziral Poletno šolo karateja, ki je potekala med 17. in 23. avgustom. Poletno šolo smo hkrati izkoristil za priprave na večje tekmovanje, ki smo se ga letos udeležili drugič, Lignano open 2015. Na tekmovanju je sodelovalo 254 klubov iz 19 držav, skupno 1197 tekmovalcev. Iz našega kluba so se tekmovanja udeležile tri tekmovalke Pia Cesar, Kaja Česko in Natalija Kenda. Konkurenca je bila zelo težka in zanimiva.

Zelo uspešna je bila Natalija Kenda, saj je v svoji kategoriji Kata master +35 dosegla 2. mesto. 

Pii in Kaji pa je le za las zmanjkalo malo sreče in sta tekmovanje končali tik pred repasažnimi boji.

Še naprej jim želimo veliko uspeha in naj s takšnim ponosom še naprej predstavljajo in zastopajo naš klub tako v tujini kot tudi doma.

Oss

admin

Author admin

More posts by admin