Karate klub Velenje uspešen na mednarodnem turnirju na Madžarskem

By 24 oktobra 2017Članki s tekem

Minuli vikend (15.10.2017) je v Budimpešti (Madžarska) potekal karate turnir Hungary Open – Saman Cup z močno mednarodno udeležbo. Med 775 prijavljenimi tekmovalci iz 10 držav, je Karate klub Velenje (edini klub iz Slovenije) uspešno in dostojno zastopalo 5 tekmovalcev v različnih kategorijah.

Najboljši rezultat je dosegel Nik Borovnik saj je osvojil

  • 1.mesto v kategoriji – športne borbe dečki U11 in
  • 3. mesto v kategoriji – kata dečki U11.

Ostali tekmovalci Zoja Vanovšek, Enej Vanovšek, Hana Zager in Domen Borovnik so prikazali dobro pripravljenost in le za las zgrešili najvišje uvrstitve.

Na turnirju je sodelovala tudi mladinska in kadetska karate reprezentanca Slovenije, ki se pripravlja na prihajajoče Svetovno prvenstvo v Španiji. V sklopu reprezentance sta nastopila tudi naša dva karateista Pia Cesar in Sebastjan Kauzer.
S tekmovalnostjo in primernim obnašanjem so vsi naši člani dostojno zastopali Karate klub Velenje. Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem ter trenerjem, obenem tudi njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

 

 

Še nekaj foto utrinkov:

admin

Author admin

More posts by admin