Karate klub Velenje uspešen na 1. kolu šolske karate lige

By 24 oktobra 2017Članki s tekem

V soboto, 14.10.2017, so se naši najmlajši člani udeležili tekme 1. kola šolske karate lige za leto 2017/2018, ki je potekalo v Žalcu. Tekmovanja se je udeležilo 7 naših tekmovalcev in dosegli so naslednje rezultate:

  • Lana Jovanovic 1. mesto
  • Ella Jozic 2. mesto
  • Jaša TY Pečnik 2. mesto
  • Benjamin Mesanović 3. mesto

Seid Muharemović, Eon Miklavžina in Aja Kranjc pa so prikazali dobro pripravljenost, a z nekoliko pomanjkanja športne sreče.

S tekmovalnostjo in primernim obnašanjem so vsi naši člani dostojno zastopali Karate klub Velenje. Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem ter trenerjem, obenem tudi njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Čestitke vsem skupaj ter KK Žalec za odlično organizacijo.

 

admin

Author admin

More posts by admin