II. Pokalna tekma Novo Mesto 2016

By 6 decembra 2016Članki s tekem

V soboto 16.10.2016 je potekala II. Pokalna tekma v Novem Mestu. Sodelovalo je 417 tekmovalcev iz 51 klubov. Tudi naš klub se je udeležil tekmovanja z enaindvajsetimi  tekmovalci. Dosegli so naslednje rezultate in sicer:

Nik Borovnik – kate dečki

2. mesto

Kaja Česko – kate kadetinje

2. mesto

Nik Borovnik – borbe dečki

2. mesto

Jure Šket – borbe dečki

5.mesto

Team dečki – Jan,Gal in Enej

3.mesto

Team deklice – Hana P., Hana Z., Živa K.

2.mesto

Tekma v Novem Mestu je bila še en korak bliže k seštevku pokalnih zmagovalcev.  Vsi smo v pričakovanju še zadnje pokalne tekme, ki bo pokazala kako pridno trenirajo in se trudijo vsi naši tekmovalci, da bi dosegli svoj cilj in čim višjo uvrstitev v pokalu Slovenije.

Držimo pesti in jim želimo, da uspejo na svojih začrtanih poteh.

Oss

 

admin

Author admin

More posts by admin

Leave a Reply