Eurocup 2017 Zell am See – Avstrija

By 26 maja 2017Članki s tekem

V soboto, 13. maja 2017 je v Zell am See v Avstriji, v organizaciji Karate Leistungszentrum Pinzgau, potekal mednarodni karate turnir Eurocup 2017 v borbah in katah za vse starostne kategorije.

Karate kluba Velenje udeležilo deset tekmovalk in tekmovalcev. V konkurenci 9. malčic – kata (9 let) je tekmovala Hana Zager osvojila 2. mesto in Zoja Vanovšek za njen debi na mednarodnih tekmovanjih odlično 5. mesto.  V konkurenci 28. mlajših kadetinj – kate (13 let) je tekmovala Tia Jakob Kukovič. V konkurenci 21. kadetinj sta tekmovali Kaja Česko in je osvojila 3. mesto in Pia Cesar in osvojila 2. mesto.  V konkurenci 5. Članic +35 – kate je tekmovala Natalija A. Kenda in osvojila 2. mesto. V konkurenci 24. kadetinj – kumite + 54 kg (14 – 15 let) je tekmovala Maša Kenda.  V konkurenci 21. dečkov – kata (10 let) je tekmoval Enej Vanovšek in Nik Borovnik in osvojil 3. mesto . V konkurenci 16. dečkov – kumite +38 kg (10 let) je tekmoval Nik Borovnik in osvojil 5. mesto. V konkurenci 11. mladincev – kata (16 let) je tekmoval Domen Borovnik.

Celotno poročilo si lahko preberete v prilogi: eurocup-2017-zell-am-see

Čestitke vsem, ponosni smo na vas!

Vodstvo Karate kluba Velenje