23. GRAND PRIX Croatia

By 12 januarja 2014Članki s tekem

Šolska liga

Vse najlepše v letu 2014 in začela se je nova sezona lovljenja lovorik, zmag ter kolajn.

Stari rek pravi rana ura zlata ura, zato smo v našem klubu pohiteli in se je udeležili 23. Grand Prixa v Samoborju, ki je potekal 18. ter 19. 1. 2014. Vsem znani grand prix kot malo evropsko prvenstvo. Letošnje leto pa lahko rečemo, da gre za generalko pred Mladinskim Evropskim prvenstvom, ki bo potekal od 7. do 9. 2. 2014 v Lizboni na Portugalskem.

Turnirja sta se udeležili dve članici našega kluba in sicer Maša Kenda in Alena Musič, ki sta dosegli naslednje rezultate:

Maša Kenda Mlajše kadetinje 7. mesto
Alena Musič Mlajše članice U21 5. mesto
Alena Musič Seniorke 2. mesto

Aleni čestitamo za osvojeno 2. mesto saj je pokazala, da je pripravljena na Lizbono 2014, kot predstavnica Slovenske reprezentance v kategoriji kate U21.

Vso srečo ji želimo ter držimo pesti in verjamemo vanjo.

Oss