17. pokal Rogaške Slatine

By 23 maja 2017Članki s tekem

17. pokal občine Rogaška Slatina

V nedeljo 14.5.2017 je potekal 17. pokal občine Rogaška Slatina. Tekmovanja se je udeležilo 140 tekmovalk in tekmovalcev iz 15. slovenskih klubov. Iz našega kluba se je tekmovanja udeležilo pet (5) tekmovalcev in tekmovalk.

Naši tekmovalci so dosegli odlične rezultate:

V kategoriji kata najmlajše (8-6 kyu) K11 je tekmovala Jovanović Lana in osvojila odlično 2. mesto.

V kategoriji kata najmlajše (8-6 kyu) K11 je tekmovala Ella Jovanović in dobila medaljo za najmlajšo udeleženko tekmovanja.

V kategoriji kata dečki (8-4 kyu)  K2 je tekmoval Kranjc Vid in osvojil 1. mesto.

V kategoriji kata dečki(8-4 kyu) K3 je tekmoval Matk Krištof in osvojil 1. mesto.

V kategoriji kata dečki(8-4 kyu) K4 je tekmoval Eon Miklavžina in osvojil 3. mesto.

S tekmovalnostjo in primernim obnašanjem so naši člani dostojno zastopali Karate klub Velenje.

Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem, ter trenerjem predvsem pa njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Celoten prispevek preberite v prilogi: pokal-rogaske-slatine

Vir: Husejn Beganović