16. tradicionalni mednarodni karate turnir – Kranj Open 2015

By 23 septembra 2015Članki s tekem

V soboto, 19. 9. 2015 je v športni dvorani Planina v Kranju potekal že »16. tradicionalni mednarodni karate turnir – Kranj Open 2015« v borbah in katah za vse starostne kategorije.

Na tekmi v Kranju je sodelovalo 330 tekmovalcev iz 40. klubov, kateri so prišli iz 6. evropskih držav. Tekmovanja se je iz Karate kluba Velenje udeležilo šest (6) članov. Skupno so dosegli osem (8) vidnejših uvrstitev za medalje.
Od karateistk je tekmovala Pia Cesar.

Od karateistov pa so tekmovali: Nik Borovnik, Jan Bršek Pungartnik, Gal Bršek Pungartnik, Sebastjan Kauzar in Domen Borovnik.

Vidnejše rezultate so dosegli prav vsi in sicer v kategorijah posamezno ali pa kot ekipa:

V kategoriji kata A 2 OPEN – dečki 8 do 10 let, je tekmoval: Nik Borovnik in dosegel 3. mesto.

V kategoriji kata A 2 OPEN – dečki 8 do 10 let, je tekmoval: Jan Bršek Pungartnik in dosegel 5. mesto. V kategoriji kata A 4 – dečki 8 do 10 let, je tekmoval: Gal Bršek Pungartnik in dosegel 2. mesto.

V kategoriji kata A 11 OPEN – kadeti, je tekmoval: Domen Borovnik in dosegel 3. mesto.

V kategoriji kata A 11 OPEN – kadeti, je tekmoval: Sebastjan Kauzar in dosegel 3. mesto (repesaž).

V kategoriji kata B 8 OPEN – deklice 12 do 14 let, je tekmovala: Pia Cesar in dosegla 1. mesto.

V kategoriji kata ekipno A 14 – dečki 8 do 10 let, so Kata team 4 – KK Velenje, zastopali: Jan Bršek Pungartnik, Nik Borovnik in Gal Bršek Pungartnik, ter dosegli 2. mesto.

V kategoriji borbe A 20 + 30 kg – dečki 8 do 10 let, je tekmoval: Nik Borovnik in dosegel 1. mesto. V kategoriji borbe A 30 – 63 kg – kadeti 14 do 16 let, je tekmoval: Domen Borovnik in dosegel 3. mesto.

Tako smo ponovno dostojno, promovirali Karate klub Velenje.

Vodstvo kluba čestita vsem tekmovalcem, trenerjem predvsem pa njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Vir: Karate klub Velenje