1. mednarodni karate turnir Rudar OPEN Velenje 2017

By 30 marca 2017Članki s tekem

Poročilo iz karate tekmovanja – 1. mednarodni karate turnir Rudar OPEN Velenje 2017

V soboto, 18. marca 2017 je v športni dvorani ŠCV – Šolski center Velenje, v organizaciji Karate kluba Rudar Velenje, potekal »1. mednarodni karate turnir – Rudar OPEN Velenje 2017« v borbah in katah za vse starostne kategorije.                                                                                                                                         Na tekmi v Velenju je sodelovalo 295 tekmovalk in tekmovalcev iz 47. klubov, kateri so prišli iz 6. evropskih držav (Nemčija, Avstrija, Bosna in Hercegovina, Srbija, Hrvaška in Slovenija).

Tekmovanja se je iz Karate kluba Velenje udeležilo sedem (7) tekmovalk in tekmovalcev.

Več v prilogi… porocilo-1-mednarodni-karate-turnir-rudar-open-velenje-2017

skupinska-kk-velenje-na-rudar-open-2017